Tribün Kıbrıs
Lefkoşa’da hedefe atanlar ödüllendirildi
Lefkoşa’da hedefe atanlar ödüllendirildi
203 views
18 Temmuz 2022 - 8:33

 

 

Merkez Lefkoşa’da yapılan Okçuluk Federasyonu’nun Süper Minik ve Minikler Ligi’nin son yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

 

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından çok amaçlı şekilde kullanıma açılan Merkez Lefkoşa, sportif etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Okçuluk Federasyonu’nun Süper Minik ve Minikler Ligi’nin son yarışması Merkez Lefkoşa’da yapıldı. Ligin üçüncü açık alan yarışması olma özelliğini de taşıyan etkinlikte 7-14 yaş arası toplam 43 sporcu yarıştı.

Akdeniz Spor Birliği, Girne Atıcılık Kulübü, Kıbrıs Okçuluk ve Doğa Sporları Derneği, Mağusa Gelişim Akademisi, Baf Ülkü Yurdu, Kantara Okçuluk Derneği ve Güzelyurt Okçuluk Derneği’nin yer aldığı yarışmalar sonunda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Serhat Deniz’den LTB’ye teşekkür

Başarılı isimlere ödüllerini LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Okçuluk Federasyonu Başkanı Serhat Deniz, Arnavutluk Geleneksel Okçuluk Milli takım sporcusu Gjergji Ogreni, Federasyon Genel Sekreteri Fatih Suiçmez ile birlikte federasyon hakemleri Aytunç İsgit, Derviş Çapkıner, Eda Sözcü takdim etti.

Okçuluk Federasyonu Başkanı Serhat Deniz, LTB’ye ev sahipliği için teşekkür ederken, Merkez Lefkoşa’nın ideal bir spor aktivite alanı olduğunu ve merkezde etkinlik yapmaktan büyük keyif aldıklarını ifade etti.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.