Tribün Kıbrıs

Lefkoşa cimnastikle coştuLefkoşa cimnastikle coştu
79 views
16 Mayıs 2022 - 6:50

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi organizasyonu ve Cimnastik Federasyonu işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde 550 sporcunun katılımıyla coşkunun hakim olduğu 1. Lefkoşa Cimnastik Şöleni düzenlenirken, binlerce kişinin izlediği şöleni LTB başkanı Mehmet Harmancı da takip etti

 

1.Lefkoşa Cimnastik Şöleni, 14 Mayıs’ta Merkez Lefkoşa’da yapıldı. Lefkoşa Türk Belediyesi organizasyonu ve KKTC Cimnastik Federasyonu işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Merkez Lefkoşa’da, 1. Lefkoşa Cimnastik Şöleni düzenlendi.

Hem gençler için özel bir gün olan 19 Mayıs’ta kutlama hem cimnastik yapan çocuk ve gençlerin Merkez Lefkoşa çatısı altında buluşarak birlikte spor yapmalarını sağlama hem de aileler ve halkın da katılımıyla Lefkoşalılara şenlik havasında bir gün yaşatmak amacıyla organize edilen şölen 8 kulüpten 550 sporcunun katılımıyla yapıldı. Sportif aktivitelerin yanı sıra kurulan yiyecek-içecek standları, farklı eğlence aktiviteleri ile Lefkoşa’da tam bir şenlik ortamı yaratıldı.

LTB organizasyonunda, Togay Menekşeli’nin sunumuyla gerçekleşen şölende Lefkoşa Cimnastik kulübü,P&G Cimnastik Kulübü, Bodyform Cimnastik Kulübü, Ada Cimnastik Kulübü, Mesarya Yıldızları Cimnastik Kulübü, Değirmenlik Belediyesi Cimnastik Ekibi, Sesder Cimnastik Kulübü ve Erbulut Cimnastik Kulübü yer aldı.

Lefkoşa Türk Belediyesi başkanı Mehmet Harmancı ve Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu’nun birer konuşma yaptıkları şölende gösteri yapan çocuklara katılım belgesi verilirken, kulüp ve antrenörlere plaket takdiminde bulunuldu.

Binlerce kişinin izlediği gösterilerde cimnastikçiler birçok zorlu hareketi başarıyla yapıp, izleyenlere adrenalin dolu saatler yaşattılar.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.