Tribün KıbrısLefke, Karavezirler ve Cihangir’den özür dilediLefke, Karavezirler ve Cihangir’den özür diledi
367 views
29 Mart 2022 - 16:05

 

 

Lefke Türk Spor Kulübü yönetim kurulu, Lefke – Cihangir maçında yaşananlar ve dudağı patlatılmasından dolayı başkan Hüseyin Karavezirler ile Cihangir Kulübünden özür diledi

 

Lefke Türk Spor Kulübü yönetim kurulu, Lefke ile Cihangir arasındaki maçta yaşananlar ve darp edilerek dudağı patlatılmasından dolayı başkan Hüseyin Karavezirler ile Cihangir Spor Kulübünden özür diledi.

Lefke Türk Spor Kulübü yönetim kurulunun konu ile ilgili açıklaması şöyle:

“Lefke Kulübü olarak Pazar gün oynanan Cihangir maçında çıkan karışıklıkta başkan Hüseyin Karavezirler’in dudağının patlatılması ile ilgili yaşanan olaydan dolayı başta başkan Hüseyin Karavezirler ve Cihangir Spor Kulübünden özür dileriz.

Olayın gelişimi şöyle olmuştur. Maç takımımız 1 – 0 önde devam ederken gelişen bir Cihangir atağında spor kamuoyunun da takdir ettiği gibi hakemin verdiği uydurma bir penaltı kararı ile ilgili saha içinde uzunca bir süre hakemle ve penaltı kararında kendini yere atan futbolcu ile tartışmalar olmuş ve ortam gerilmişti. Devamında atılan penaltı sonrası gol olunca bir taraftarın “O….tuk” demesi üzerine kısa bir süreliğine (30sn) bir karışıklık gerçekleşti. Bu arada bir arkadaşımızın, kendisinin deyimi ile istem dışı gelişen hareketinde, Hüseyin başkanın dudağı patlatılmıştır. Bu olayın hem de Cihangir gibi camiasında kulübümüze yakın ve sevilen kişiler olan dost kulübümüze karşı gerçekleşmesi bizi derinden üzmüştür.

Cihangir eski başkanları ve sevgili başkan Hüseyin Karavezirler’in kulübü olan Cihangir, dost kulübümüz olmaya devam edecektir.

Lefke Türk Spor Kulübü olarak 7 yılından beridir görevde olan yönetim kurulumuz, şiddet olaylarına hiçbir şekilde prim vermemiş ve bundan sonrada vermeyecektir.”

 

 

 

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.