Tribün Kıbrıs


Kulüpler Birliği: KTFF ve çalışanlarına güvenimiz tamdırKulüpler Birliği: KTFF ve çalışanlarına güvenimiz tamdır
274 views
25 Mart 2022 - 16:57

Kulüpler Birliği yönetim kurulu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na ve çalışanlarına yönelik suçlamalara tepki gösterirken, KTFF başkan, yönetim kurulu, tüm kurulları ile çalışanlarına güvenlerinin tam olduğunu açıkladı

Aytaç Karavezirler başkanlığındaki Kulüpler Birliği yönetim kurulu Miracle Değirmenlik kulübü tarafından Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na (KTFF) ve çalışanlarına yönelik suçlamalara tepki gösterirken, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun başkan, yönetim kurulu, tüm kurulları ve çalışanlarına güvenlerinin tam olduğunu açıkladı.

Kulüpler Birliği yönetim kurulunun açıklaması şöyle:

Spor kamuoyuna;

Son 2-3 gündür Futbol Federasyonu üzerinden başkan, yönetim kurulu, kurullar ve çalışanlara yönelik yapılan seviyesiz ve çirkin saldırıları hayretler içerisinde takip etmekteyiz. Futbol Federasyonu’nun paydaşları olan bizler bu durumdan çok rahatsızız. Biz bu güçlü yapıyı hep beraber, el ele vererek ve kenetlenerek kurduk. Bu güçlü yapıyı kişisel menfaat ve çıkarlar için asla bozdurmayız. Futbol Federasyonu ve kurulları bazı zamanlarda bizim de lehimize veya aleyhimize kararlar üretebilir. Ancak Futbol Federasyonu tüzük ve talimatlar çerçevesinde yönetilmektedir. Bu tüzük ve talimatlar herkes için geçerlidir. Disiplin Kurulu yıl içerisinde bu tip kararları kulüp ayrımı gözetmeksizin daha önce de üretmiştir. Ancak tüm kulüplerimiz alınan bu kararlara saygı göstererek yoluna devam etmiştir.

Futbol Federasyonu ülkenin en güçlü, en kalabalık ve en fazla birbirine kenetlenmiş insanları içerisinde barındıran sivil toplum örgütüdür. Bu yapıyı her zaman koruyarak, büyüterek yolumuza devam edeceğiz. Bizi kimsenin parçalamasına ve bölmesine müsaade etmeyeceğiz. Tüm kulüplerimiz eşittir, tüm kulüplerimiz bizimdir.

Son olarak Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun başkan, yönetim kurulu, tüm kurulları ve çalışanlarına güvenimizin tam olduğunu bildirir, saygılar sunarız. Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Süper Lig puan durumu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yalova in, Düzkaya out
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Lapta kendine geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Birbirlerini üzdüler
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaleciye zivaniya
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençler, farklı kazandı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.