Tribün KıbrısKTÖS Talat Akkor Basketbol Anı Şöleni tamamlandıKTÖS Talat Akkor Basketbol Anı Şöleni tamamlandı
89 views
29 Kasım 2023 - 19:52

 

 

Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) tarafından düzenlenen KTÖS Talat Akkor Basketbol Anı Şöleni tamamlandı.

Üç gün süren şölene 23 Nisan, 9 Eylül, Dr. Suat Günsel Lefkoşa, NBC Alsancak, Çağlayan, NBC Lefkoşa, Şht. İlker Karter, Yakın Doğu, Yeniboğaziçi, Akdoğan Dr. Fazıl Küçük, Alayköy, Şht. Ertuğrul, Şht. Mehmet Eray ve Özgürlük İlkokulları olmak üzere toplam 15 okuldan, 23 kız ve erkek takımı katıldı.

“Her çocuk spora teşvik edilmelidir” sloganı ile düzenlenen, tüm çocukların kazanan tarafta olduğu basketbol şöleni renkli görüntülere ve nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Öğretmenleri ve öğrencileri bir araya getiren şölen, çocukların birbirleri ile olan dayanışmasının artırılması, özgüven ve iletişim becerilerinin geliştirilmesiyle bunların eğitim – öğretim hayatlarına pozitif bir etki olarak yansımasını hedeflemiştir.

Kapanış seremonisinde ise şölene yaptıkları değerli katkılardan dolayı Basketbol Federasyonuna da bir teşekkür plâketi sunuldu.

KTÖS’ten yapılan açıklamada “Şölenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerimize; Atatürk Spor Kompleksi çalışanlarına ve fotoğraflar için de ayrıca Mustafa Evliya’ya bir kez daha teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.