Tribün Kıbrıs


KTFF başsağlığı mesajı yayınladıKTFF başsağlığı mesajı yayınladı
113 views
07 Şubat 2023 - 20:53

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Türkiye’de yaşanan ve birçok ili felakete sürükleyen depremde ölen futbolcu camiasından kişilerle ilgili olarak başsağlığı mesajı yayınladı.

KTFF’nin başsağlığı mesajı şöyle:

Kahramanmaraş bölgesinde bulunan Değirmenlik Spor Kulübü futbolcusu Arda Akbaba’nın ve Hatay bölgesinde bulunan Göçmenköy İYSK yöneticisi Amaç Arnavutoğlu’nunvefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Akbaba ve Arnavutoğlu’na Allah’tan rahmet, yaslı ailesi, sevenleri ve futbol camiasına başsağlığı dileriz.

Gönyeli Spor Kulübü futbolcusu 18 yaşındaki Mehmet Gülen’in Türkiye’nin Hatay ilinde meydana gelen deprem sonucu yaşamını yitirdiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Gülen’e Allah’tan rahmet; yaslı ailesi, sevenleri, Gönyeli Spor Kulübü ve futbol camiasına başsağlığı dileriz.

Ayrıca Adıyaman bölgesinde bulunan ve henüz haber alınamayan Gazimağusa Türk Maarif Koleji sporcuları, öğretmenleri ve ailelerinden de yakın zamanda iyi haberler alma umudumuzun devam ettiğini belirtiriz.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.