Tribün Kıbrıs

Kovancı: Efsane artık tribünde olacak

Kovancı: Efsane artık tribünde olacak
197 views
02 Ekim 2021 - 14:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

İsmail Kovancı jübile kararı sonrasında yaptığı açıklamada “Takım arkadaşlarımın bana yakıştırdığı “Efsane” ismi artık sahalarda değil ama tribündeki yerini alacaktır. Ne yaşadığım ne de yaşattığım duygular asla unutulmayacaktır.” ifadelerini kullandı

 

Sporumuzun önemli isimlerinden İsmail Kovancı, futbol kariyeri sonrasında 30 yıllık voleybol kariyerini de sonlandırdı.

İsmail Kovancı, jübile kararı sonrasında şu açıklamayı yaptı:

“Her başlangıcın isteseniz de istemeseniz de elbet bir sonu vardır. İlkokul 3. sınıfta başlayan serüveni, bugüne kadar yaklaşık 30 yıldır (dile kolay) severek sürdürmüş olduğum voleybol kariyerimi, kendi öz irademle noktalamış bulunmaktayım.

Bu küçük ülkemizde bulunan voleybol camiası ki maalesef dedikodu mekanizmasının son derece muazzam çalıştığı bir camia olduğundan bu açıklamayı bizzat kendim buradan yapma ihtiyacı hissettim.

Yıllar boyunca biriktirdiğim başarılar artık hatıralarda kalacak ama biriktirdiğim arkadaşlıklar dostluklar anılar hiçbir zaman unutulmayacaktır. Bugüne kadar formasını terlettiğim her takım için terimin son damlasına kadar savaştığımı gayet iyi bildiğimden, alnım açık başım dik bir şekilde veda ediyorum. Yöneticisinden sporcu kardeşlerime kadar herkese, her şey için teşekkür ediyorum. Son yıllardaki takım arkadaşlarımın bana yakıştırdığı “Efsane” ismi artık sahalarda değil belki ama tribündeki yerini alacaktır. Ne yaşadığım ne de yaşattığım duygular asla unutulmayacaktır.

Anlayacağınız Efsane’den buraya kadarmış. Kim bilebilir belki de bu son bir başlangıç olacaktır. Üstümde emeği olan tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, federasyonumuza sonsuz teşekkürler ederim. Herkese sevgiler, saygılar.”


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.