Tribün KıbrısKortta finalistler belli olduKortta finalistler belli oldu
469 views
20 Ağustos 2020 - 21:25

Ekrem Yeşilada Büyükler ve Seniors Anı Turnuvası yarı final maçları çok çekişmeli ve heyecanlı geçerken, KKTF kortlarında oynanacak final maçları belirlendi

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) Ekrem Yeşilada Büyükler ve Seniors Anı Turnuvası yarı final maçları çok çekişmeli ve heyecanlı geçerken, karşılaşmalar sonunda KKTF kortlarında oynanacak final maçları belirlendi.

Turnuvada oynanan günün maçları ve alınan sonuçlar şöyle;

Büyük Kadınlar kategorisinde ülkemizin önemli tenisçilerinden Özay Barutcu ilekadınlar klasman sıralamasında 1 numarada yer alan OksanaPiddubna’nın karşı karşıyageleceği çekişmeli, Büyük Kadınlar Final maçı Cuma günü gerçekleşiyor.

Büyük Erkekler kategorisinde yarı final karşılaşmasında üç buçuk saat ve 3 setsonunda ülkemizin genç yeteneklerinden erkekler klasman sıralamasında 1 numarada olan Derin Samioğlu’nuyenen Abdelrahman Al Bitar finale adını yazdırmayıbaşardı.

Büyük Erkekler kategorisinde oynanan diğer yarı finalde maçında ise klasmansıralamasında 2 numarada yer alan Mustafa Zorba zorlu geçen 2 set sonunda RasimÜlker karşısında galip gelerek finale çıkmayı başardı.

Büyük Kadınlar ve Büyük Erkekler ile Senior kategorilerinde oynanacak finalmaçları Cuma günü KKTF kortlarında saat 17:00 de başlayacak. Tüm tenis ve sporseverlerzevkli final karşılaşmaları için kortlara davet edildi.

Büyükler ve Senior kategorilerde oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şu şekilde;

BÜYÜK ERKEKLER – Yarı Final:

DERİN SAMİOĞLU – ABDELRAHMAN A. BİTAR 5/7 – 6/3 – 4/6

RASİM ÜLKER – MUSTAFA M. ZORBA (8)6/7 – 4/6

BÜYÜK KARIŞIK ÇİFTLER:

ÖZEL PAKAN / EKİN KARASU – İBRAHİM AĞUN / ŞENGÜL TİLKİ 1/6 – 2/6

Mustafa ZORBA / MERİL SONAKIN – A. AL BİTAR / OKSANA PİDDUBNA 6/3 – 6/2

SENİOR 30+ ERKEKLER – Yarı Final:

KEMAL SOYER – DİMİTRİ CEBOTARİ 6/4 – 6/2

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.