Tribün Kıbrıs
Kondoz: Olayda suçum olmadığı için rahatım
Kondoz: Olayda suçum olmadığı için rahatım
710 views
03 Mart 2022 - 17:03

 

 

Yusuf Kondoz, “Olayların içinde kaldım. Olayların daha da büyümesini önlemek için çaba da gösterdim. Ben, benden büyüklerime bu güne kadar her hangi bir saygısızlık yapmadım. Ortaya atılan söylemlerden çok üzgünüm. Bu olayda herhangi bir suçum olmadığı için rahat olduğumu da belirtmek isterim.” açıklamasını yaptı

 

Birinci Ligin 19. haftasında oynanan Düzkaya – Çetinkaya maçında attığı gol off side gerekçesiyle iptal edilen Çetinkaya’nın başarılı stoperi Yusuf Kondoz, maç sonunda yaşanan olaylara yönelik açıklamalarda bulundu.

Yusuf Kondoz’un açıklamaları şöyle:

“Geçen gün oynanan Düzkaya – Çetinkaya maçının bitiş düdüğüyle ortaya çıkan tatsız olayların arasında bulundum.

Kendi adıma ortaya atılan yanlış duyumlar gereği açıklama gereği duydum. Maçın bitiş düdüğüyle ben orta hakem Osman Özpaşa hocamızın yanına gidip attığım golde off side yoktu gibisinden bir konuşma yaparken ansızın kendimi çıkan olayların içinde buldum.

Bu olayların içinde ben o sırada arada kalıp kendimi çıkan olayların dışına atamadım. Hatta olayların daha da büyümesini önlemek için her türlü çabayı da gösterdim. Ama ne yazık ki yaşanan olaylar dışardan çok yanlış görüldü. Bu olayların ardından ben hakeme küfür etmişim ben hakemi darp etmişim gibi söylemler ortaya atıldı.

Ben, benden büyüklerime bu güne kadar her hangi bir saygısızlık yapmadım el de kaldırmadım. Ortaya atılan, çıkan haberlerden dolayı çok üzgün olduğumu, bu olayda herhangi bir suçum olmadığı için rahat olduğumu da belirtmek isterim.

 

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ozanköy düştü
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Taşkent lideri devirdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aslanköy aslanı Emre Turgut
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Elyeliler coştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kartallar başardı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.