Tribün KıbrısKöksal: Hedefimiz 1. Lige yükselmekKöksal: Hedefimiz 1. Lige yükselmek
276 views
13 Aralık 2021 - 14:37

 

 

SFC 1461 İskele Trabzonspor başkanı Tayfun Köksal, “2021 – 2022 sezonunda hedefimiz ise 1. Lige yükselmektir. Ana sponsorumuz SFC direktörü Rifat Berkel’in ve siz taraftarlarımızın destekleri, bu zorlu sınavda hedefimize ulaşmamıza yardımcı olacaktır.” açıklamasını yaptı

 

İktisat Bankası BTM Birinci Lig Kırmızı Grupta yeni sezona iddialı girecek olan SFC 1461 İskele Trabzonspor’un yönetim kurulu başkanı Tayfun Köksal, 18 Aralık Cumartesi günü başlayacak olan yeni sezon öncesinde açıklama yaptı.
Serdarlı maçı öncesinde Tayfun Köksal’ın açıklaması şöyle:
“Gerek alt yapı çalışmalarımız gerekse A Takımımızla ilgili çalışmalarımıza hız vermeden devam ediyoruz.

2021 – 2022 İktisat Bankası BTM 1. Lig 18 Aralık 2021 tarihinde start alıyor. Ocak ayı içerisinde ise U15 Akademi Takımımız da liglerde boy gösterecektir. Aynı zamanda KTFF tarafından açılacak her türlü akademi liglerine de katılacağımızı belirtmek istiyoruz.

2021 – 2022 sezonunda hedefimiz ise 1. Lige yükselmektir. Teknik kadromuzla, yönetim kurulumuz bu konuşa istişare içerisindedir. Ana sponsorumuz SFC direktörü Rifat Berkel’in de desteği ile bir kolej havasında, çok kaliteli bir ekiple hedefimize ulaşmaya çalışacağız.

Siz değerli İskele halkından ve SFC 1461 İskele Trabzonspor taraftarlarından ricamız yeni sezonda tribünleri doldurarak bu zorlu sınavda hedefimize ulaşmamıza yardımcı olmanızdır. Sizlerle birlikte başarıya ulaşmak daha kolay olacaktır.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.