Tribün KıbrısKoç: KKTCFBİDER kısa sürede faydalı işler yaptıKoç: KKTCFBİDER kısa sürede faydalı işler yaptı
213 views
01 Nisan 2022 - 9:37

Ali Koç, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği pandemi şartlarında açılan bir dernek oldu. Ama kısa sürede çeşitli konularda faydalı işler yaptılar. İnşallah daha iyi işler de yapacaklar.” açıklamasını yaptı

Necati KÜLAHLILAR

KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği (KKTCFBİDER), 1. kuruluş yıl dönümünü coşkulu ve görkemli etkinliklerle kutladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç’un da katılımıyla düzenlenen etkinliklerde sarı lacivertliler coşkulu saatler yaşadılar. KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneğinin 1. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Merit Park Otelde düzenlenen baloda Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç konuşma yaptı.

Ali Koç’un konuşması şöyle:

Özel bir gece için Kıbrıs’a geldik. Yönetim kurulu arkadaşlarımız ve diğer ekip arkadaşlarımızla buradayız.Keyif ve mutluluk içerisinde buradayız. Son derece sıcak bir misafirperverlik gördük.

Buradaki ikinci derneğimiz olan KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneğimiz 1. yılını doldurdu. KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği pandemi şartlarında açılan bir dernek oldu. Ama kısa sürede çeşitli konularda faydalı işler yaptılar. İnşallah daha iyi işler de yapacaklar.

Derneklerimizin her biri bizim için çok değerlidir. Derneklerimiz bizim elçiliklerimizdir. KKTCdeki 2 derneğimizin birlikte güzel işler yapmalarını bekliyoruz.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.