Tribün Kıbrıs

KKDSOD ekibi, Kepez’de kilit noktalarda görev yaptıKKDSOD ekibi, Kepez’de kilit noktalarda görev yaptı
102 views
18 Mayıs 2022 - 7:05

Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği (KKDSOD) geçtiğimiz hafta sonu aldığı resmi davet üzerine Antalya Kepez Drag Yarışlarında görev aldı.

Antalya Kepez Drag Yarışlarında görevli Türkiye ekibi ile dostluğunu pekiştiren Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği, yeni dostluklar kurarken, tecrübelerini aktardı. Tecrübe de kazanan Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği üyeleri sürelerin tutulması, eşleşmelerin yapılması, start hakemliği, son teknik kontrol gibi kilit noktalarda görev yaptı.

Üstlendikleri görevleri başarı ile yerine getiren ekipte yer alan Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği başkanı İsmet Tufan yaptığı açıklamada “Tüm ekibimi tebrik eder, bizlere güvenip bu drag yarışında görev verdikleri için Antalya Otomobil Sporları Kulübü başkanı Metin Doğan’a, Türkiye Motosiklet Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Mersin Motosiklet Spor Kulübü başkanı Ganim Umu’ya, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu yarış direktörü Turan Sezgin‘e, ayrıca bizleri orada en iyi şekilde ağırladıkları için Kepez Belediye Başkanı ve ekibine teşekkür ederim.”

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nasuh serbestliği kullanacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
7. Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
5.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
4.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
3.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
2.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 1. Grup hakemleri
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.