Tribün KıbrısKempoda faaliyetler yoğunKempoda faaliyetler yoğun
532 views
14 Aralık 2021 - 16:55

 

 

Kempo Savunma Sporları antrenör ve hakem eğitim gelişim semineri Türkiye Merkez Hakem Komitesi başkanı Sihame Soghar Özçiçek tarafından verilirken, federasyon başkanı Mehmet İngenç, 2022 yılı Şubat ayında genel kurul yapacaklarını açıkladı

 

Kempo Savunma Sporları Federasyonu ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu katkılarıyle gerçekleştirilen Kempo Gençlik Kupası Şampiyona açılış maç öncesi antrenör hakem semineri yapıldı.

Antrenör ve hakem eğitim gelişim semineri Kempo (IKF) Uluslarası hakemlerinden Türkiye Merkez Hakem Komitesi başkanı Sihame Soghar Özçiçek tarafından verildi.

Kempo Savunma Sporları Federasyon başkanı Mehmet İngenç yaptığı açılamada, Kempo Gençlik kupası şampiyonası, ülkemizde ilk kez Brezilya Jiu Jitsu (BJJ) turnuvası da gerçekleştirildiğine vurgu yaparak, antrenör ve hakem eğitim gelişim semineri de yapılarak 2021 yıl sonu faaliyetlerini tamamladıklarını belirtti.

Türkiye Kempo Savunma Sporları Federasyon Başkanı Halis Avşar misafir olarak yarışmaları yerinde takip ettiğini belirten başkan Mehmet İngenç, 2022 yılı Şubat ayında yapılacak genel kurul sonrasında 2022 yıllık faaliyet programına başlayacaklarını söyledi.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
LİGLERİMİZDE SONUÇLAR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Play off için Ayorgi inadı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KOZANKÖY ŞAMPİ…
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vadili gözünü kararttı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Beyaz Grup puan durumu
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.