Tribün Kıbrıs
Kempoda barış için dövüşecekler
Kempoda barış için dövüşecekler
268 views
22 Temmuz 2022 - 15:53

 

 

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Kempo Kulüplerarası Kıbrıs Şampiyonası gerçekleştirilecek

 

KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonu, 20 Temmuz Barış Harekâtı anısına Kempo Kulüplerarası Kıbrıs Şampiyonasının hazırlıklarını tamamladı.

Federasyonun faaliyet programında yer alan ve 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde 24 Temmuz Pazar günü 09:00 – 15:00 saatleri arasında İskele Doktor Fazıl Küçük Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan 20 Temmuz Barış Harekatı Kempo Kulüplerarası Kıbrıs Şampiyonasına, İngenç Akademi̇ Spor Derneği, Mağusa İhtisas Spor Derneği, Cyprusbull Lions Spor Derneği, Şimşek Savunma Sporları, Aziz Spor Derneği, Hilal Akademi̇ Spor Derneği, Güzelyurt Bulut Spor Derneği, Sezar Spor ve Aktiveler Derneği katılacak. 8 üye kulüpten 88 sporcunun katılacağı şampiyonayı devlet ve hükümetin üst düzey bürokratları da izleyecek.

Şampiyonada Semi Kempo, Ful Kempo, Kempo Kata, Grappling Kempo, Self Defence Kempo branşları olamk üzere 5 baranşta yarışmalar yapılacak. 15 hakem, 1 doktor, 1 hemşirenin görev yapacağı şampiyona sabah saat 08:00’de tartı ve doktor kontrolleri sonrasında müsabaklar başlayacak.

Türkiye Kempo Federasyonundan heyet geldi 

Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından 20 Temmuz Barış Harekatı Anısına gerçekleştirilecek olan Kempo Kulüplerarası Kıbrıs Şampiyonasını, Türkiye Kempo Savunma Sporları Federasyon başkanı Halis Avşar, başkan yardımcısı Kayhan Recep Güçükçavuş, Asbaşkan Ahmed Nasırkhan, Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Nas da izlemek için ülkemize geldi.

 

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gecenin sonucu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir kendine geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG harakiri yapmaya alıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ne de olsa MTG  
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Süper Lig sonuçları
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.