Tribün Kıbrıs
Kempoçular, Merthan Çakırlı Şampiyonasını bekliyor
Kempoçular, Merthan Çakırlı Şampiyonasını bekliyor
335 views
17 Haziran 2022 - 15:38

 

 

2.Hüseyin Merthan Çakırlı Kempo Anı Şampiyonası, 6 branşta yarın 8 üye kulübün lisanslı 92 sporcusunun katılımıyla yapılacak

 

Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonası için tüm hazırlıklar tamamlandı.

19 Haziran Pazar günü İskele Doktor Fazıl Küçük Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan 2. Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonasına, Güzelyurt Bulut Spor Derneği, Cypruss Lions Spor Derneği, Hilal Akademi Spor Derneği, Aziz Spor Derneği, Mağusa İhtisas Spor Derneği, Sezar Spor ve Aktiveler Derneği, İngenç Akademi Spor Derneği, Şimşek Savuma Sporları Derneği’nden oluşan 8 üye kulübün lisanslı olan 92 sporcusu katılacak.

  1. Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonasında Semi Kempo, Ful Kempo, Gramppling Kempo, Kempo Kata, Selfdefence Kempo branşlarında yarışmalar yapılacak. 15 hakem, 1 doktor, 1 hemşirenin görev yapacağı şampiyona sabah saat 08:00 de tartı ve doktor kontrolleri sonrasında müsabakalar başlayacak.

6 branşta yapılacak 2. Hüseyin Merthan Çakırlı Anı Şampiyonasının ardından düzenlenecek olan ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüller Kempo Savunma Sporları Federasyonu başkanı Mehmet İngenç ve yetkililer tarafından verilecek.

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.