Tribün Kıbrıs
Kempocular, elçiliği ziyaret ettiler
Kempocular, elçiliği ziyaret ettiler
404 views
08 Temmuz 2022 - 21:17

 

 

Mehmet İngenç başkanlığındaki Kempo Savunma Sporları Federasyonu heyeti, milli takım kafilesi Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri ve TC Gençlik ve

Spor Bakanlığı Spor Koordinatörü Mithat Tekçam’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Tunus ve Türkiye’deki şampiyonalara katılarak başarılı olan Kempo Milli Takım sporcularını başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Koordinatörü Mithat Tekçam da sporcuların ulusal ve uluslararası şampiyonalarda elde ettikleri başarıların önemine vurgu yaparak, sporcularımızı başarılarından dolayı kutladı.

Kempo Savunma Sporları Federasyon başkanı Mehmet İngenç, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, uluslararası alanda Kempo Milli Takımının elde etmiş olduğu başarılar hakkında bilgi aktardı.

Mehmet İngenç, 24 Temmuz 2022 Pazar günü İskele Doktor Fazıl Küçük Spor Salonunda 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı Şampiyonası gerçekleştirileceğini söylerken, Büyükelçi Ali Murat Başçeri ve Spor Koordinatörü Mithat Tekçam’ı şampiyonaya davet ederek, plâket takdiminde bulundu.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.