Tribün KıbrısKempo Federasyonu artık özerkKempo Federasyonu artık özerk
61 views
20 Mart 2023 - 13:15

 

 

Kempo Savunma Sporları Federasyonu 1. olağanüstü genel kurulu 6 kulübün katılımıyla yapılırken, özerkliğini kazanan federasyonun başkanlığa yeniden Mehmet İngenç seçildi

 

KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonu 1. olağanüstü genel kurulu, 7 üye kulübün 6’sının katılımıyla önceki gün yapıldı.

Genel kurulda federasyonun özerkliği de oybirliği ile onaylandı. İskele’de gerçekleştirilen genel kurul saat 15:00’te açılış konuşması ve divanın oluşumu ile başladı. Şehitler ve depremde hayatı kaybedenlerin anısına bir dakikalık saygı duruşunun ardından gündem maddesi olan Kempo Savunma Sporları Federasyonu’nun özerkliği onaya sunuldu.

Federasyonun özerkliği oy birliği ile onaylanırken başkanlığa tek aday olan Mehmet İngenç de üyelerin tamamının oyunu alarak oybirliği ile yeniden başkan seçildi. Olağanüstü genel kurul dilek ve temenliler ile sona erdi.

Mehmet İngenç başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda asbaşkan Uğur Ramazanoğlu, Mali Sekreter, Nuray Karakuş, Genel Sekreter Dilek Karakuş, Faal Üye olarak da Semral Tilim, Celal Gülersoy, ve Hüseyin Avcil yeraldı.

Mine Çakır, Şerif Dolu, Mustafa Kaya, Yusuf Kara, Engin İmre, Hüseyin Turan ve Mehmet İlkerli ise yedek üye olarak belirlendi.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Beyazbayram devam dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aslanköy’den İmam transferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Omaç Başat anılacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karma antrenörleri belirlendi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadınlar Ligi sonuçları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SAKA çok farklı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.