Tribün Kıbrıs


Kartlarla yedek kulübelerine düzen getirilecekKartlarla yedek kulübelerine düzen getirilecek
225 views
26 Ocak 2023 - 20:43

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu maçlarda yedek kulübelerinden birçok kişinin öne çıkarak taktik verip, itirazlarda bulunmasına engel olmak için yaka kartı uygulaması getirdi.

Yaka kartlarının kullanılacak olması ile ilgili olarak Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği de yaka kartı uygulaması ile ilgili açıklama yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneğinden yaka kartı uygulaması ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

Yedek kulübelerinde yer alacak olan teknik direktör, antrenörve kulüp personellerinin yaka kartları yarın hazır olacaktır.

Yaka kartları Kıbrıs Türk Futbol Federasyonundan teslim alınacak. İlgili yaka kartlarını teknik direktör lisansına sahip kişiler hariç müsabaka boyunca takmayan veya yaka kartı olmayanlar kesinlikle saha içerisinde yer almayacak. Bu bağlamda yaka kartlarınızı federasyondan Sultan Hanım’dan alınmasını rica ederiz. İlgili uygulama sadece A ve A2 kategorisinde uygulanacak.

Ayrıca kırmızı renk yaka kartı takanlar kesinlikle yedek kulübesi dışında ayakta duramaz, taktik veremez. Teknik adam ve kulübede yer alan görevlilerin kurala uyması önemle rica edilir.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HAFTANIN KÂRLISI HAMİTKÖY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Potada GAÜ – DAÜ finali
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Değişmez şampiyon Cemal
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Elif yine zirvede
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Benli’ye rekor dayanmıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İlk start Alptürk anısına
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kupa hakemleri açıklandı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.