Tribün Kıbrıs
Kartingçilerden Sütçü’ye özel yapım plâketi takdim edildi
Kartingçilerden Sütçü’ye özel yapım plâketi takdim edildi
84 views
18 Nisan 2024 - 7:59

 

 

Ramadan Uzun, Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü’yü ziyaret ederek, karting sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı özel yapım teşekkür plâketi takdim etti

 

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği Asbaşkanı Ramadan Uzun, KKTC Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü’yü ziyaret ederek, karting sporuna yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plâketi takdim etti.

Göreve geldiği günden itibaren Kuzey Kıbrıs Karting Derneği’nin (KKKD) yanında olan ve tüm motorsporları branşlarının anaokulu olarak tabir edilen karting sporuna destek veren KKTC Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü’yü ziyaret eden Kuzey Kıbrıs Karting Derneği asbaşkanı Ramadan Uzun, Sütçü’ye teşekkür plâketi takdim etti.

Uzun: Sporcuların motorsporları disiplinini öğrenerek spora başlamaları önemli

Ramadan Uzun, “Sporcuların küçük yaşta motorsporları disiplinini öğrenerek spor hayatlarına başlamaları çok önemlidir.

Karting bu bağlamda çok önemli bir branş ve sayın Sütçü de bunun bilinciyle derneğimizin yanında olarak tüm organizasyonlarımızda yanımızda olmakta, katkı yapmaktadır.

Bilindiği üzere bu sezona da KKTC Başbakanlık Karting Bahar Kupası ile başladık. Bu organizasyon ve tüm yarışlarımızda yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür edip, bu özel yapım plâketi takdim etmek istedik.” dedi

Sütçü: Karting Derneği’nin faaliyetlerini takdirle takip etmekteyim

Mustafa Sütçü “Karting Derneği’nin faaliyetlerini takdirle takip etmekteyim. Motorsporlarına ilk adım olarak bilinen karting sporunun organizasyonlarını başarılı bir şekilde sürdürmektedirler.

Ülkemizde hayata geçirdikleri ROK Cup Karting Şampiyonası’nın yanı sıra İtalya’da yapılan Uluslararası Süper final ROK Cup karting yarışlarına da katıldıklarını ve başarılı sporcular yetiştirdiklerini gözlemlemekteyim. Bu nedenle dernek yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.