Tribün KıbrısKartingçiler ödüllerini aldılarKartingçiler ödüllerini aldılar
191 views
31 Ocak 2024 - 17:07

 

 

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği, 2023 ROK Cup Karting sezonunun tamamlanmasının ardından başarılı sporculara kupalarını düzenlenen baloda takdim etti

 

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 6 yarışlık 2023 ROK Cup Karting Şampiyonası’nın tamamlanmasının ardından gala gecesi, Cemsa Sporting Center içerisinde bulunan Cloud Nine’da yapıldı.

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği Başkanı Tigin Güryel’in konuşmasıyla başlayan tören, teşekkür plâketlerinin takdim edilmesiyle devam etti. Gecede sponsorlara, görevlilere, basına ve takım yetkililerine teşekkür plaketleri Başkan Tigin Güryel ve asbaşkan Ramadan Uzun tarafından takdim edildi.

Sezon boyunca mücadele eden 32 sporcunun tamamı tek tek sahneye davet edilerek sertifika ve anı plâketi aldılar. Geceye katılamayan sporcular ise anons edilerek başarılarından ötürü alkışlandılar. Mini kategoride Rüzgâr Okman bir kez daha şampiyonluk kupasını alırken, Eren Murat Ortaç ikinci, Ateş Karalım üçüncülük kupasını aldı. Aral Selviler ve Mustafa Topcu yönetim kurulu üyesi İzzet Çınar’dan plâketlerini aldılar. Geleceğin yıldızları, Rookie kategori üyesi Mustafa Bağrıaçık ve Martin Kotkin’de gecede plâket alan isimlerdendiler. Junior kategoride ve Senior kategoride geceye katılamayan iki şampiyon Hasan Onalt ile Halil Kahraman anons edilerek alkışlanırken, Junior kategori ikincilik kupasını Demir Göksan, üçüncülük kupasını Tuğra Sıddık aldı. Rüzgâr Miralay ise plâketini yönetim kurulu üyesi Enver Emin Özbeşer’den aldı. Senior kategori ikincilik kupasını Metin Bıçkıcıoğlu’na Mehmet Salih Karalım takdim ederken, kategori plaketlerini Gazi Yuca ve Mustafa Efeefe aldı. Master kategoride şampiyonluk kupasını pistlerin sevilen ismi Abdulsamed Aliyu Asbaşkan Ramadan Uzun’dan teslim aldı. Kategorinin ikincisi Canay Sakallılar ve üçüncüsü Güner Ballı oldu.

Yarışçılar:

Rookie Kategori

-Reşat Altınör

-Martin Kotkin

-Vova Blikhar

-Mustafa Bağrıaçık

-Poyraz Polat

-Buğra Oturak

Mini Kategori

1.Rüzgar Okman

2.Eren Murat Ortaç

3.Ateş Karalım

4.Aral Selviler

5.Zafer Niyazi

6.Mustafa Niyazi

7.Arslan Birgili

8.Asil Özbahadır

9.Murat A. Adıgüzel

Junior Kategori

1.Hasan H. Onalt

2.Demir Göksan

3.Tuğra Sıddık

4.Rüzgar Miralay

Senior Kategori

1.Halil Kahraman

2.Metin Bıçkıcıoğlu

3.Buğur Kambillili

4.Gazi Yuca

5.Mert Uzun

6.Tolga Güryel

7.Mustafa Efeefe

Master Kategori

1.Abdulsamed Aliyu

2.Canay Sakallılar

3.Güner Ballı

4.Mehmet Yaman

5.Arkın Şevketoğlu

6.Salih Karalım

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.