Tribün Kıbrıs
Karavezirler: Cahitoğlu’nu görmekten memnuniyet duyarız
Karavezirler: Cahitoğlu’nu görmekten memnuniyet duyarız
613 views
29 Mart 2022 - 14:23

 

 

Aytaç Karavezirler, Hüseyin Cahitoğlu’nu uzun aradan sonra görmekten duyduğu memnuniyeti söylerken, Spor Dairesi ile birlikte planlı ve programlı bir şekilde çalışmaya hazır olduklarını belirtti

 

Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu, KKTC Futbol Kulüpler Birliği heyetini kabul ederek görüştü.

KKTC Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler ve yönetimini başbakanlıkta kabul eden Hüseyin Cahitoğlu’na, Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü eşlik etti. Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu’nu ziyarette konuşan KKTC Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, uzun bir aradan sonra yine kendisini görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülkenin zor bir dönemden geçtiğinin Kulüpler Birliği olarak bunun bilincinde olduklarını belirten Karavezirler, el birliği ile bu zor günlerin atlatılacağına inandığını söyledi. Kulüplerin de bu süreçte ekonomik olarak olumsuz etkilendiğini belirten Aytaç Karavezirler, Spor Dairesi ile birlikte planlı ve programlı bir şekilde çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu ise KKTC Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler ve yönetimini kabulünde yaptığı konuşmada, geçmiş dönemde futbol kulüpleri ile hep işbirliği içinde olduklarını bunun bu dönemde yine ayni şekilde olacağını söyledi. Aytaç Karavezirler ve yönetimini görmekten duyduğu memnuniyetini dile getiren Cahitoğlu, kulüplerin sıkıntılarını işbirliği içinde çözmek için çalışma yapacaklarını sözlerine ekledi.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.