Tribün Kıbrıs
Karakaya: Tek yürek adalet aramaya devam edeceğiz
Karakaya: Tek yürek adalet aramaya devam edeceğiz
81 views
08 Nisan 2024 - 13:28

 

 

Dörter Mağusa Maratonu’nda konuşma yapan Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Karakaya konuşmasına Şampiyon Melekler’in isimlerini söyleyip pes etmeyen, yılmayan Şampiyon Melekler’in burada bizimle olduğunu kaydetti.

“Adalet yürüyüşünde hep birlikteyiz” diyen Karakaya, suçluların hak ettiği cezayı alana kadar binlerce yüreğin hep birlikte yürüyüp koşmaya ve tek yürek olmaya devam edeceğini vurguladı.

Nisan ayında görüşülecek davaya işaret ederek “hep birlikte adalete bir kez daha ışık tutuyoruz” diyen Karakaya, maraton organizasyonuna destek olan herkese yürekten teşekkür ettiğini ifade etti.

Uluçay: Adalet için birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz

Organizasyonda konuşma yapan Mağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay, düzenlenen maraton organizasyonuna ile şehre bir renk katıldığını ifade etti.

Şampiyon Melekler için Nisan ayında devam edecek olan adalet arayışına destek olmak için bir araya gelindiğini belirten Başkan Uluçay, Mağusa ve Mağusalı’nın birlik ve beraberlik içinde olmayı bildiğini, bu olayda da birlik ve beraberliğin sürdürüleceğini kaydetti. Başkan Uluçay katılım gösterip destek veren herkese teşekkür etti.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.