Tribün Kıbrıs
Kaan ve Kıvanç, Türkiye şampiyonluğu için yarışacaklar
Kaan ve Kıvanç, Türkiye şampiyonluğu için yarışacaklar
286 views
30 Haziran 2022 - 21:00

 

 

Erbulut Cimnastik Kulübü sporcuları Kaan Öztürk ve Kıvanç Buba, Artistik Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında yarışacaklar. Baş antrenör Mustafa Erbulut, yarışma öncesinde yaptığı açıklamada kendilerine salon ve malzeme desteğinde bulunan federasyon başkanı Hasan Sapsızoğlu teşekkür etti

 

KKTC Cimnastik Federasyonuna bağlı kulüplerden Erbulut Cimnastik Kulübü sporcuları Kaan Öztürk ve Kıvanç Buba, Artistik Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında yarışacaklar.

İstanbul’da düzenlenecek olan Artistik Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonasında Kaan Öztürk, Yıldızlar Kategorisinde, Kıvanç Buba ise Gençler Ketegorisinde yarışacak.

Sporcularla birlikte İstanbul’a giden Erbulut Cimnastik Kulübü baş antrenörü Mustafa Erbulut, yarışma öncesinde yaptığı açıklamada “Olimpik branş olan Artistik Cimnastik branşında tüm kategorilerde performans sporcuları yetişmeye başladı. Bize salon ve malzeme desteğinde, tüm imkânsızlıklar ve zorluklara inat canla başla uğraşarak destek veren Cimnastik Federasyonu başkanımız Hasan Sapsızoğlu ve tüm yönetime teşekkür ederiz.

Kulüplerin ve sporcuların önünü açabilmek için yılmadan çalışan federasyonumuz sayesinde cimnastik ülkemizde gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Böylesi büyük bir organizasyona bu kategorilerde sporcu götürebilmek bizler için büyük bir gururdur.

Yarışmanın sporcularımızın kendi yaş gruplarındaki ilk deneyimleri olacağından onlar için güzel bir tecrübe olacağı kaçınılmaz. Her iki sporcumuza da başarılar dilerim.” İfadelerini kullandı.


GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaptan, MTG’den ayrılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
U14 Ligi’nde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2. Ligde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG’de çifte kutlama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞAMPİYON LEVENT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emre Kaplan, Türkiye 5.si
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.