Tribün Kıbrıs
“Her bir lisanslı futbolcu için bir fidan dikilecek”
“Her bir lisanslı futbolcu için bir fidan dikilecek”
291 views
26 Haziran 2022 - 18:32

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Olağan Mali Genel Kurulu gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Göçmenköy temsilcisi Arslan Bıçaklı, Divan Başkanvekilliği’ne Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu ve Divan Sekreterliği’ne de Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt seçildi. Divan seçiminin ardından KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu faaliyet raporunu okudu. Rapor genel kurulun onayına sunularak oybirliği ile kabul edildi. Ardından ise bağımsız denetçi Demir Adanır mali raporu okudu. Mali rapor da divan tarafından genel kurulun onayına sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu yaptığı konuşmada, ülkenin 3-4 gündür yangın sebebiyle çok üzüldüğünü belirterek, KTFF olarak bu konuda çalışma başlattıklarını ve yangında yanan bölgeye her bir lisanslı futbolcu için bir fidan dikeceklerini belirtti.

Bu yardım ile ilgili görüşmeler gerçekleştireceklerini kaydeden Sertoğlu; kulüpler, futbolcular, antrenörler, hakemler kısacası tüm camia olarak bu konuda birlik olacaklarını ifade ederek bu konuyu detaylandıracaklarını belirtti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.