Tribün Kıbrıs
Hamitköy turnuvasında final gecesi
Hamitköy turnuvasında final gecesi
282 views
25 Haziran 2022 - 8:55

 

 

Hamitköy Masterler Derneğinin, Hamitköy Spor Kulübüne hizmeti geçmiş kişiler anısına düzenlediği geleneksel turnuvada bu akşam üçüncülük ve final maçı oynanacak

 

Hamitköy Masterler Derneği, Hamitköy Spor Kulübüne hizmeti geçmiş kişiler anısına düzenlediği geleneksel turnuva başladı.

Hamitköy Masterler Derneğinin organize ettiği anlamlı turnuva ile Hamitköy Spor Kulübüne başkan, yönetici ve futbolcu olarak hizmet etmiş olan merhumlar, Esat Erdoğmuş (Hoca), Ahmet Beysoydan, Raif Mesda, Tegi Kalfa, İsmet Latifoğlu, Mustafa Hacımusa, Kemal Nalbant, Tuncer Dağaşaner, Asaf Cemal, Özgün Özzeki, Yusuf Çoban, Yusuf Çocuk, Hulusi Özyay, Rasım Okşaner, Adnan Bostancı, Erol Buba ve Mustafa Sakallı (Hoca) anılıyor. Göçmenköy Stadında oynanan Hamitköy Masterler Anı Turnuvasında, Hamitköy Masterleri, Lapta Masterleri, Maraş Masterleri ve Gaziköy Masterleri mücadele ediyor.

Hamitköy Masterler Anı Turnuvasında ilk günün mağlupları bugün üçüncülük, galipleri ise final maçı oynayacaklar. Alper Aligüllü ve ekibinin yönettiği ilk gün maçlarında Hamitköy Masterleri Lapta Masterlerini 2 – 1, Gaziköy Masterleri de Maraş Masterlerini 1 – 0 mağlup etti.

Bu akşam Lapta Masterleri ile Maraş Masterleri saat 20:00’de üçüncülük maçında karşılaşacaklar. Final maçı ise saat 21:00’de Hamitköy Masterleri ile Gaziköy Masterleri arasında oynanacak.

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.