Tribün Kıbrıs
Hakemlere saldırgan tutumları Ali’ye pahalıya patladı
Hakemlere saldırgan tutumları Ali’ye pahalıya patladı
291 views
24 Kasım 2022 - 17:58

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu 18-19-20-21 Kasım 2022 tarihleri arasında oynanan maçlarla ilgili toplandı.

AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig müsabakaları ile ilgili disiplin cezalarını görüşen kurul, Başkanvekili Av. Cemal Gündüz başkanlığında bir araya geldi.

KTFF Disiplin Kurulu’nun Girne Halk Evi ile Yeniboğaziçi DSK arasında AKSA A2 1. Lig maçı ile ilgili aldığı karar şöyle;

“Girne Pia Bella Sahası’nda Girne Halk Evi ile Yeniboğaziçi DSK arasında AKSA A2 1. Lig müsabakasında Girne Halk Evi futbolcusu Ali Yusuf Yavuz müsabaka hakemlerine yönelik sarf etmiş olduğu hakaret ve küfür içeren ve saldırgan tutum nedeniyle kurulumuza sevk edildi.

Kurulumuz Ali Yusuf Yavuz ve kulübü Girne Halk Evi yöneticilerinin savunmaya çağrılmış olmasına rağmen katılmamış olduklarından huzurumuzda bulunan hakem ve gözlemci raporları ışığında bir değerlendirme yaptı.

Yapılan değerlendirme neticesinde Ali Yusuf Yavuz’a 4 (Dört) resmi müsabakadan men cezası verilmesine oy birliği ile karar verildi.”

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.