Tribün Kıbrıs
Gürdağ: Manevi kazanımlarımız oldu
Gürdağ: Manevi kazanımlarımız oldu
431 views
20 Eylül 2020 - 14:47

Pergama Spor Derneğinin takım kaptanı Raşit Gürdağ da köyünün yıllar sonra liglere dönmesi ve sezonla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, “Sportif açıdan başarısızolduk ama birçok manevi kazanımı oldu.” ifadelerini kullandı

Pergama 8 sezon aradan sonra liglere dönerken, BTM İkinci Ligde mücadele ederek Beyarmudu’na yıllar sonra futbol heyecanını getirmişti.

Pergama Spor Derneğinin takım kaptanı Raşit Gürdağ da köyünün yıllar sonra liglere dönmesi ve sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Raşit Gürdağ’ındeğerlendirmeleri şöyle:

Çok uzun aradan sonra faaliyete geçen takımımız PergamaSpor Derneği, sportif açıdan başarısız oldu. Ancak takımımızın ana kuruluş nedeni olan birlik, beraberlik çatısı altında birçok manevi kazanımı olmuştur. Bu da bizi ileriki günlerde başarıya götürecek olan temel kazanımları sağlamıştır.

Takımını her şartta destekleyip, gönülden yanında olan ileriki sezonlarda başarının temellerini atan kup başkan ve yönetim kuruluna, Pergama halkına, taraftarlarımıza desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler ederiz.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.