Tribün Kıbrıs
Girne’de Altın performans
Girne’de Altın performans
705 views
30 Ağustos 2020 - 16:38

Altın Kurdele Ritmik Cimnastik ve Spor Derneği, Girne’de Altın Kurdele 1. Ritmik Cimnastik Kontrol Müsabakası düzenlerken, sporcular nefes kesen performanslar sergilediler

KKTC Cimnastik Federasyonu kulüplerinden Altın Kurdele Ritmik Cimnastik ve Spor Derneği, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Girne Doğa Koleji Spor Salonunda, Altın Kurdele 1. Ritmik Cimnastik Kontrol Müsabakası düzenledi.

Altın Kurdele Ritmik Cimnastik ve Spor Derneğinin katıldığı uluslararası On – line Golden Leuage yarışmasında performans sergileyen sporcuların canlı performanslarını sergilediği yarışma, geleneksel hale getirilecek. Sporcuların performanslarını KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de izleyerek, gösteriler sonunda sporculara ödüllerini verdiler.

Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, gösteriler sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde 1. Altın Kurdele Ritmik Cimnastik kontrol müsabakası düzenlendi. Başta çocuklarımız olmak üzere ailelerimizi, Lidya Sark hocamızı ile kulüp başkanı Berkan Alıcı ve emeği geçen herkesi kutlarız.

Kulübümüzün çalışmalarını sürdürebilmesi ve bu güzelliğin oluşmasına olanak sağlayarak spor salonlarını çocuklarımızın kullanımına veren Girne Doğa Koleji’ne de teşekkür ederiz.


GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaptan, MTG’den ayrılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
U14 Ligi’nde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2. Ligde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG’de çifte kutlama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞAMPİYON LEVENT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emre Kaplan, Türkiye 5.si
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.