Tribün KıbrısGazioğlu: Teniste 221 günü faaliyet gerçekleştirdikGazioğlu: Teniste 221 günü faaliyet gerçekleştirdik
361 views
03 Ocak 2022 - 15:20

 

 

Hasan Gazioğlu, “Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu olarak 365 günün 221 gününde faaliyet gerçekleştirdik. 2022 yılının KKTC tenisi adına daha da güzel geçmesi için yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla çalışacağız.” açıklamasını yaptı

 

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu (KKTF) başkanı Hasan Gazioğlu, federasyon olarak yoğun bir 2021 yılı geçirdiklerini açıkladı.

Hasan Gazioğlu’nun 2021 yılı değerlendirmesi ve 2022 yılındaki hedeflerini anlattığı açıklaması şöyle:

“Pandemiye rağmen, Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu olarak 365 günün 221 gününde faaliyet gerçekleştirdik.

Bu yoğun faaliyet takvimine katkı koyan, her turnuvayı ortalama 270 katılımla gerçekleştirmemizi sağlayan başta tüm sporcularımıza, antrenörlerimize, camiamıza yakışır şekilde organizasyonları gerçekleştirdiğimiz, akademilerinde yoğun şekilde çalışan kulüplerimize, bu yoğun temponun bizlere yakışır şekilde bitmesini sağlayan hakemlerimize, hiçbir şekilde emeğini acımayan federasyon yönetim kuruluma, idari amirimize ve saha sorumlumuza, gençliğimizin spor yapması için böyle ekonominin zor olduğu dönemde katkı yapan sponsorlarımıza, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilgisini üzerimizde hissettiren ve bizlere motivasyon kaynağı olan spor basınımıza, uluslararası tenis seminerlerinin organizasyonunu ve BRT2’de yayınlanan Merkez Kort programı yapımcısı Mustafa Ulker hocamıza, 2021 yılında da tenise katkılarını esirgemeyen Cumhurbaşkanımıza, spordan sorumlu bakanımıza, Spor Dairesi yönetimine, Spor Dairesi genel yönetim kuruluna, çocuklarını tenis oynamaları için teşvik eden ailelerimize ve tüm tenis severlerimize çok teşekkür ederim.

2022 yılının KKTC tenisi adına daha da güzel geçmesi için yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla çalışacağız. Gençliğimizin spor ile ilgilenip, kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. 2022’nin herkese önce sağlık sonra mutluluk, huzur ve bereket getirmesini dilerim.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.