Tribün Kıbrıs
Futbolun kalbi KKTFAD lokâlinde attı
Futbolun kalbi KKTFAD lokâlinde attı
172 views
25 Kasım 2022 - 9:09

 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD), futbolumuza hizmet eden futbol ailesinin paydaşlarını dernek lokâlinde bir araya getirdi.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanı Hasan Sertoğlu ve yönetimi, Kulüpler Birliği başkanı Aytaç Karavezirler ve yönetimi, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği başkanı Niyazi Nizam ve yönetimi, Futbolcular Derneği başkanı Berkem Korbay, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanı Burhan Gürkan ve yönetimi, spor basınındaki spor şefleri, Milli Takımlar sorumlusu Caner Oshan, Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği eski başkanı Süleyman Göktaş ile Kulüpler Birliği eski Başkanları Özel Tahsin, Kemal Köseoğlu ve Hüseyin Özen Yılmaz’ın davetli olarak katıldıkları yemek sıcak bir atmosferde geçti.

İlk kez gerçekleştirilen ve güzel geçen geceye futbol sohbetleri damga vurdu. Neşeli vakit geçirilen gecede KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, KKTFAD Başkanı Hasan Topaloğlu, KTSYD Başkanı Burhan Gürkan, Futbolcular Derneği Başkanı Berkem Korbay, Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam ve Milli Takımlar sorumlusu Caner Oshan birer konuşma yaptılar.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.