Tribün Kıbrıs
Futbolun kalbi, KKTFAD lokâlinde atacak
Futbolun kalbi, KKTFAD lokâlinde atacak
193 views
22 Kasım 2022 - 18:32

 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) yönetimi tarafından düzenlenecek olan ve futbolun tüm paydaşlarının yer alacağı yemek yarın akşam yapılıyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneğinde Hasan Topaloğlu başkanlığındaki yönetim göreve gelmesinin ardından önemli kararlar alıp, projelerini birer birer hayata geçirmeye devam ediyor. Dernek yeni bir sosyal etkinliği daha hayata geçirecek. Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği futbolumuza hizmet eden futbol ailesinin paydaşlarının bir araya geleceği önemli bir akşam yemeği düzenleyecek.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanı Hasan Sertoğlu ve yönetimi, Kulüpler Birliği başkanı Aytaç Karavezirler ve yönetimi, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği başkanı Niyazi Nizam ve yönetimi, Futbolcular Derneği başkanı Berkem Korbay ve yönetimi, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanı Burhan Gürkan ve yönetimi, spor şefleri, Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu ile Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği eski başkanı Süleyman Göktaş’ın davetli olarak katılacakları yemek dernek lokalinde saat 18:30’da başlayacak.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.