Tribün Kıbrıs
Fenerbahçeliler Derneğinden örnek davranış
Fenerbahçeliler Derneğinden örnek davranış
334 views
05 Temmuz 2022 - 20:34

 

 

Fenerbahçeliler Derneği olarak Girne Dağyolu’nda meydana gelen kazada çevreye yayılan ve çevre kirliliği yaratan pet şişeleri temizledi

 

KKTC Fenerbahçeliler Derneği olarak Girne Dağyolu’nda meydana gelen kazada çevreye yayılan ve çevre kirliliği yaratan pet şişeleri temizledi.

KKTC Fenerbahçeliler Derneğinin sosyal sorumluluk gereği gerçekleştirdiği temizlik çalışması ile ilgili açıklaması şöyle:

“KKTC Fenerbahçeliler Derneği olarak Girne Dağyolu’nda meydana gelen kaza sonucu, limonata yüklü tırın devrilmesi neticesinde çevreye yayılan pet şişelerin çevre kirliliği yaratması nedeni ile dernek olarak kurulduğumuz günden itibaren amaç edindiğimiz sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek çevre temizliği yaptık. Yaptığımız girişimler sonucunda insan gücü ile temizlenebilecek kısmın temizliğini gerçekleştirdik.
Bizlere bu konuda yardımını esirgemeyerek araç tahsis eden Değirmenlik Belediyesi ‘ne güvenliğimizin sağlanmasında bizlere yardımcı olan Lefkoşa Polis Müdürü Ahmet Beşerler ve Demirhan Polis Karakolu’na derneğimize bu anlamlı organizasyon için çöp poşeti tedarik eden SIBA Ithalat Ihracat LTD. ‘e teşekkür ederiz.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.