Tribün KıbrısFenerbahçe ve Türkiye Milli takım kaptanı Demirmen, ülkemize geliyorFenerbahçe ve Türkiye Milli takım kaptanı Demirmen, ülkemize geliyor
182 views
08 Haziran 2023 - 17:31

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Basketbol ve Türk Milli Kadın Basketbol Takım Kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Davetlisi olarak Ülkemize Geliyor.

Fenerbahçe Kadın Basketbol takımının ve aynı zamanda Türk Milli Kadın Basketbol takım kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen’i KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği ülkemizde konuk ediyor.

Dernek ,kariyeri başarılarla be kupalarla dolu kaptanın KKTC ziyareti dolayısıyla bazı organizasyonlarda bulunacak.

Kaptan Birsel , İlk olarak 9 Haziran Cuma akşamı saat 19:30 da Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonunda KKTC Basketbol Federasyonunun düzenlemiş olduğu Üniversiteler Lig Şampiyonu (Rauf Denktaş Üniversitesi) ve Büyük Erkekler Lig Şampiyonunun (Koop Spor) karşılaşacağı ISLANDER SÜPER KUPA FİNAL maçında hava atışı yaparak final müsabakasında KKTC’li basketbol severlerle birlikte olacak.

“ Kaptan “ tanıtılacak.”

12 Haziran pazartesi akşamı saat 19:00 Lefkoşa Rüstem Kitabevi Sergi Salonunda ‘ KUZEY KIBRIS’TA KADININ BASKETBOLDA YERİ ’ Konulu Söyleşi ile bizlerle birlikte olacak. Aynı zamanda kendisine ait olan ve gelirinin tamamı kız çocuklarının okuması için çağdaş yaşamı destekleme derneğine bağışlanan ‘ KAPTAN ‘ adlı kitabının tanıtımı ve imza organizasyonunda bulunacak.

Gecede, KKTC Basketbol Federasyonu Başkanı Orhun Mevlit , KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği adına Genel Sekreter Burçin Aliusta , Fenerbahçenin efsane oyuncularından ve aynı zamanda Kadın Basketbol şube kurucularından eski kaptan Dr. Ayten Salih Berkalp’te  konuşmacı olarak yer alacak . Basketbol camiamızdan birçok değerli ismin de yer alacağı Rüstem Kitap Evindeki geceye tüm basketbol severler davetlidir.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.