Tribün Kıbrıs
Esentepe: Oyuncumuzun isteği önemli ancak kulübümüzün menfaatleri daha önemli
Esentepe: Oyuncumuzun isteği önemli ancak kulübümüzün menfaatleri daha önemli
456 views
05 Temmuz 2022 - 20:18

 

 

Esentepe Spor Kulübü, Hüseyin Deynekli ile ilgili açıklama yaparken, açıklamada, “Oyuncumuzun ne istediği bizim için önemlidir. Ancak kulübümüzün menfaatleri daha önemlidir.” ifadelerini kullanıldı

 

Esentepe Spor Kulübü yönetim kurulu, Hüseyin Deynekli ile ilgili açıklama yaparken, açıklamada, “Oyuncumuzun ne istediği bizim için önemlidir. Ancak kulübümüzün menfaatleri daha önemlidir.” ifadeleri kullanıldı.

Esentepe Spor Kulübünden yapılan açıklama şöyle:

“Esentepe Spor Kulübü yönetim kurulu olarak Hüseyin Deynekli transferi ile ilgili olarak sosyal medya ve bazı basın organlarında çıkan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duyduk . Hüseyin Deynekli transferi ile ilgili Değirmenlik Spor Kulübü dışında iki kulüp bizimle görüşmüş ancak Degirmenlik Spor Kulübü ile resmi bir görüşme olmamıştır. Yine basından ve sosyal medya hesaplarından aldığımız bilgilere göre Değirmenlik Spor Kulübü etik dışı bir şekilde bizimle konuşmadan ve izin almadan oyuncumuz ile görüşmüş ve anlaşmıştır.

Bilinmesini isteriz ki oyuncumuzun ne istediği bizim için önemlidir ancak kulübümüzün menfaatleri daha önemlidir. Bu transfer konusunda bir gelişme olursa gerekli açıklama kulübümüz tarafından yapılacaktır.”

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.