Tribün KıbrısErtaç: “Takımın nerede yemek yediğini bilmeyen yönetim var”Ertaç: “Takımın nerede yemek yediğini bilmeyen yönetim var”
672 views
26 Aralık 2021 - 18:16

 

Türk Ocağı kaptanı Ertaç Taşkıran, Osman Dinler’le Radyo programında, TOL yönetimine yönelik sert eleştirilerine devam etti.

Ertaç’ın açıklamaları şu şekilde:

“Takımın nerede yemek yediğini bilmeyen yönetim var. Lefke deplasmanına arabalarımızla geldik. Kimse benzin parası vermedi. Restoranda yemek yedik. Yönetimin haberi yok. Türk Ocağı böyle yönetilemez.

TOL yönetimi ile artık ikili iletişim kurmayacağım. TOL’un şampiyon olması için savaşıyorum. Şampiyonluk yaşamak istiyorum. Söylediklerimin arkasındayım. Gerekenler yapılmazsa ileriye gitmesi gereken TOL, geriye gidecek.

Beni belki kadro dışı bırakacaklar. Ben bu takımın sadece futbolcusu değilim. Ben günümün 16 saatini bu kulübün başarısı için harcıyorum. Katkım sadece maddi değil, manevi yönden de vardır. Yapılanlardan da bir tek yöneticinin bile haberi yoktur.

TOL yönetimi belki kurumsallaşma yolunda bazı adımlar attı ama bu yeterli değildir. Genç nesil artık lig şampiyonluğu görmek istiyor. Bunun olması için de bazı kriterlin olması gerekir. Bu yönetimle de bu olmaz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.