Tribün Kıbrıs
Dragçılar, Kepez’e çıkarma yapacaklar
Dragçılar, Kepez’e çıkarma yapacaklar
210 views
24 Kasım 2022 - 17:52

 

 

Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği sporcuları, 60 kişilik kafile ile Antalya Kepez Drag Pisti’nde yapılacak yarışa katılacaklar

 

Ülkemizde organize edilen 2022 Güven Sigorta Drag Yarışları Şampiyonası’nın tamamlanmasının ardından, Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği’nin (KKDSOD) organizasyonu ile ve Miracle Cash&More sponsorluğunda 11’i yarışçı olmak üzere toplam 60 kişilik bir kafile Antalya’da yapılacak Drag Yarışına katılacak.

26 – 27 Kasım tarihleri arasında Antalya’nın Kepez Drag Pisti’nde, Kepez Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen yılın son yarışına katılacak olan ekibimizde 11 yarışçı, 20 mekaniker ve 10 üst düzey hakem ve seyirciler bulunuyor. Geçtiğimiz akşam 11 araçla birlikte 20 mekanik gemiyle yola çıkarken, ekibin kalanı yarın yola çıkacak.

Ülkemiz motorsporları tarihinde en kalabalık yurt dışı katılımlarından biri olacak olan yarışta yine KKDSOD hakemleri; Zamanlama, Eşleşmeleri belirleme, Start, Teknik Kontrol ve Pist Güvenliği gibi önemli görevler üstlenecekler.

Yarışa katılacak olan sporcularımız:

1.Gürkan Gülderen

2.Melisa Kaplan

3.Hüseyin Deney

4.Emre Erosal

5.Panaiotis Pp

6.Atakan Çağlar

7.Ali Çıdan

8.Aykan Kalay

9.Ahmet Esendağlı

10.Ömer Öztürk

11.Sefa Aykut

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.