Tribün Kıbrıs

Drag Derneği, Kepez’de görevde olacakDrag Derneği, Kepez’de görevde olacak
64 views
14 Mayıs 2022 - 8:21

 

 

Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği ekibi, Antalya’da organize edilecek olan 2022 Kepez Mahalli Oto Drag Yarışı’nda görev almak üzere Antalya’ya gidip, oradaki gözetmenlere eğitim verecekler

 

Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü’nün organize ettiği 2022 Kepez Mahalli Oto Drag Yarışı yarın Antalya’da, Kepez Drag Pisti’nde yapılıyor.

Ülkemizde başarılı bir şekilde Drag yarışları organize eden Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği (KKDSOD) , Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü’nün davetlisi olarak Antalya’ya gidiyor.

Başkan İsmet Tufan, Samim Mamülcü, Veli Muslu, Kemal Akeler, Süleyman Aşina ve Mehmet Karadeniz’den oluşan ekip, dünyaca ünlü derecelendirme programı olan ve ülkemizde de Drag derneğinin kullandığı “Race America” sistemi için gözetmenlere eğitim verecek. Yarış günü; teknik kontrol, start hakemliği, zamanlamanın tutulması ve eşleştirmelerin yapılması gibi önemli görevler üstlenen 6 kişilik ekip, bugün adadan ayrılacak.

Başkan İsmet Tufan, Türkiye’deki Drag yarışlarına katkı koymaktan mutluluk duyduklarını ve her zaman katkı koymaya hazır olduklarını söyledi.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.