Tribün Kıbrıs
Dilekkaya’da cimnastik coşkusu yaşandı
Dilekkaya’da cimnastik coşkusu yaşandı
254 views
17 Temmuz 2022 - 19:36

 

 

Dilekkaya’da Cimnastik Federasyonunun 27. salonu olan Muhittin Tüzel Cimnastik Salonu hizmete girerken açılış töreninde gösteriler yapan cimnastikçiler dakikalarca alkışlandılar

 

KKTC Cimnastik Federasyonunda, Hasan Sapsızoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu, maddi olanaksızlıklara rağmen icraatlarına devam ediyor.

Cimnastik Federasyonunun, cimnastik sporunu tüm ülke geneline yayma hedefiyle çıkılan yolda hizmete koyduğu cep salonlardan biri Dilekkaya’da açıldı. Bölgenin önemli isimlerinden Muhittin Tüzel’in isminin verilerek faaliyete açılan Dilekkaya Muhittin Tüzel Cimnastik Salonu, KKTC Cimnastik Federasyonunun 27. salonu oldu.

Dilekkaya Muhittin Tüzel Cimnastik Salonunun resmi açılış törenine Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, CTP milletvekilleri Dr Sıla Usar ile Fide Kürşat, Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, Dilekkaya muhtarı Ahmet Çeliker Menteşoğulları, KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Muhittin Tüzel Cimnastik Salonunun açılış kurdelesini ise

Lefkoşa Cimnastik Kulübü, Akdoğan Body Form Cimnastik Kulübü ve Dilekkaya Muhittin Tüzel Cimnastik Kulübü cimnastikçilerinin açılış töreninde yaptıkları gösteriler ise büyük beğeni toplarlarken, cimnastikçiler dakikalarca alkışlandılar. Gösteriler sonunda ise her çocuğa madalyaları takıldı.

 

Foto: Laren SAKALLI

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.