Tribün Kıbrıs
Devlet ayrımcılık yapıyor
Devlet ayrımcılık yapıyor
590 views
25 Eylül 2020 - 11:17

Tenis Federasyonu başkanı Hasan Gazioğlu, devletin spor federasyonları arasında ayrımcılık yaptığını ve yapılan maddi yardımları popülizme döndürdüğünü ifade ederek isyan etti:

 

“Yapılan tam bir FİYASKODUR!

Futbola 4. Dilim bugün ödeniyor, spor federasyonlarına 3. Dilim haftaya ÖDENECEK! ( Tam tarih yok) 4. Dilim nerde? BTM hakem ücretleri ödeniyor, spor federasyonlarına da ödenecek! ( Ne zaman belli değil) Bu ayrımdan gerçekten bıktık. Ayrım yok diye defalarca söz veren sizsiniz. Böyle yönetim olmaz! YÖNETEMİYORSUNUZ!

Tenis Federasyonu 2020 yılındaki tüm yapması gereken organizasyonları eksiksiz yaptı. Bu organizasyonlara sporcu katilimi ve seyirci katilimi arşivlerde var. Saha bakımları için iki personel çalıştırıyoruz. Maaşlarını da mevcut federasyon bütçesinden karşılıyoruz. Personelimiz maalesef devletten ödenmiyor. Her federasyonun olduğu gibi bizim de büyük sıkıntılarımız var. Biz kimseden kendimizi ayırmıyoruz, ayrıcalık da istemiyoruz. O yüzden sizler de ayırım yapamazsınız. Ya eşit olacaksınız ya da bu işi yapmayacaksınız. Konu sağlık diye ses çıkarmadık, ama konu popülizme döndü. BIKTIK!!!!! SOĞUTTUNUZ!!!!”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.