Tribün Kıbrıs
Değirmenlik Kulübü: Camiamıza yapılacak yanlışa müsamaha göstermeyeceğiz
Değirmenlik Kulübü: Camiamıza yapılacak yanlışa müsamaha göstermeyeceğiz
1.466 views
21 Kasım 2022 - 21:01

Miracle Değirmenlik Kulübü, “Camiamıza yapılacak herhangi bir yanlış davranışa asla müsamaha göstermeyeceğiz. Mehmet Bolkan’ın suçlamaları kabul etmemiz mümkün değildir. Bizler sayın Bolkan’ahaklarımızı helal ettik.” açıklamasını yaptı

Miracle Değirmenlik Spor Kulübü Başkanı Hakan Törehan ve Miracle Değirmenlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu, görevden alınan teknik direktör Mehmet Bolkan’ın açıklamalarına yanıt verdi.

Mehmet Bolkan’ın açıklamaları şöyle:

Görülen lüzum üzerine belirtmek isteriz ki; teknik direktör Mehmet Bolkan’a sezon öncesi ve sezon başından beridir tüm imkânlar seferber edilmiştir.

Özellikle teknik direktör Mehmet Bolkan’a görev süresince Kuzey Kıbrıs futbol tarihinde görülmemiş imkânlar sağlanmıştır. Neredeyse haftanın 7 günü başkan ve yönetimle zaman geçiren Mehmet Bolkan, yönetimle tüm iletişimini kesmiş ve telefonlara dahi yanıt vermemiştir. Üzülerek görüyoruz ki teşekkür edip saygı çerçevesinde yolunu ayırmak varken, mesnetsiz suçlamalar ve iddialarla MiracleDeğirmenlik Spor Kulübü başkan, yönetim ve camiasını hedef almıştır.

Bolkan’ın talebi doğrultusunda, sezon öncesi 2, 9 haftada da 7 kamp gerçekleştiren Miracle Değirmenlik yönetimi, Mehmet Bolkan’ın hiçbir talebini geri çevirmemiştir. Buna rağmen yönetim olarak katıldığımız tüm canlı yayınlarda ve yeni teknik direktör ile gerçekleştirilen ilk antrenmanda dahi Mehmet Bolkan’a teşekkür edilmiştir. Miracle Değirmenlik Spor Kulübü Başkan ve Yönetim Kurulu olarak, teknik heyet ya da futbolcularımızın camiamız ile sorun yaşamasına ve camiamıza karşı yapılacak herhangi bir yanlış davranışa asla müsamaha göstermeyeceğimizin bilinmesini de isteriz. Bu suçlamaları kabul etmemiz mümkün değildir. Mehmet Bolkan’ın söz konusu açıklamasını esef ve hayretle karşıladığımızı da belirtmek isteriz.

Sayın Mehmet Bolkan’ın vicdan ve minnettarlıktan uzak açıklamasını esefle kınadığımızı belirtirken, kendisi bize hakkını helal etmese de bizlerin Sayın Bolkan’a haklarımızı helal ettiğimizi de ayrıca vurgulamak isteriz.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.