Tribün Kıbrıs
Değirmenlik Kulübü: Bolkan, sportmenliğe aykırı davranışlarda bulundu
Değirmenlik Kulübü: Bolkan, sportmenliğe aykırı davranışlarda bulundu
226 views
21 Kasım 2022 - 12:52

 

 

Miracle Değirmenlik Kulübü, “Mehmet Bolkan, tribündeki kulüp taraftarlarımızla sözlü tartışmaya girerek sportmenliğe aykırı davranışlarda bulundu. Bizler de Yönetim Kurulu kararı ile Teknik Direktörümüzün görevine son verdik.” açıklamasını yaptı

 

Miracle Değirmenlik Spor Kulübü Başkanı Hakan Törehan ve Miracle Değirmenlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu, teknik direktör Mehmet Bolkan’ın görevden alınmasıyla ilgili açıklama yaptı.

Miracle Değirmenlik Spor Kulübünden yapılan açıklama şöyle:

“Miracle Değirmenlik Spor Kulübü’nün geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkmasında önemli katkıları bulunan, takımımızı gerçekleştirdiği iki başarılı kamp ile Süper Lig’e en iyi şekilde hazırlayan ve Miracle Değirmenlik takımının başında 9 hafta boyunca başarılı bir performans sergileyen Teknik Direktörümüz Sayın Mehmet Bolkan’a tüm emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Geçtiğimiz Cumartesi Günü Sadık Cemil Stadı’nda Miracle Değirmenlik ve Dumlupınar arasında oynanan Aksa Süper Lig 9. Hafta karşılaşması esnasında bizleri derinden üzen talihsiz bir olay gerçekleşmiştir.

Teknik Direktörümüz Sayın Mehmet Bolkan, tribündeki kulüp taraftarlarımızla sözlü tartışmaya girerek sportmenliğe aykırı davranışlarda bulunmuştur. Bizler Miracle Değirmenlik yönetimi ve camiası olarak, büyük rahatsızlık ve üzüntü duyduğumuz bu talihsiz olay neticesinde, Yönetim Kurulu kararı ile kulüp Teknik Direktörümüz Mehmet Bolkan’ın görevine son vermiş bulunmaktayız. Bu kararı Sayın Bolkan’a şahsen bildirmek istesek de kendisi 2 gün boyunca tüm telefon aramalarını yanıtsız bırakmıştır.

Teknik Direktör Sayın Mehmet Bolkan’a Miracle Değirmenlik Spor Kulübü ve Törehan ailesine yaptığı tüm katkılar için teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.”
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gecenin sonucu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir kendine geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG harakiri yapmaya alıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ne de olsa MTG  
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Süper Lig sonuçları
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.