Tribün Kıbrıs

Dairelerde çeyrek finalistler belirlendi

Dairelerde çeyrek finalistler belirlendi
119 views
03 Aralık 2020 - 20:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçları tamamlandı çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

 

KKTC’deki bakanlıklar ve bağlı olan dairelerin katılımı ile gerçekleşen Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçları tamamlandı. Toplam 14 takımın 2 ayrı grupta mücadele verdiği turnuvada çeyrek finale yükselen takımlar ve eşleşmeler belli oldu.

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda gruplarını ilk 4 sıra içerisinde bitiren takımlar Pazartesi akşamı Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda yarı finale kalabilmek için karşı karşıya gelecekler.

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda sırasıyla, A Grubu’nda Merkezi Cezaevi, Gümrük Dairesi, Devlet Piyangoları ve Turizm Bakanlığı takımları, B Grubu’nda ise Gelir ve Vergi Dairesi, Tarım Bakanlığı, Haspolat Cezaevi ve Devlet Hastanesi takımları çeyrek finale yükselen takımlar oldu.

 

ÇEYREK FİNALLER PAZARTESİ SAAT 17’DE BAŞLIYOR

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda çeyrek final maçları 1-4, 2-3 eşleşmeleri şeklinde 7 Aralık Pazartesi akşamı oynanacak. İlk maç saat 17.00’da başlayacak. Turnuvanın yarı final maçları 9 Aralık Çarşamba akşamı, final ise 14 Aralık Pazartesi akşamı oynanacak.

 

ÇEYREK FİNAL PROGRAMI:

Saat 17.00: Vergi Dairesi-Turizm Bakanlığı

Saat 18.00: Merkezi Cezaevi-Devlet Hastanesi

Saat 19.00: Gümrük Dairesi-Haspolat Cezaevi

Saat 20.00: Tarım Bakanlığı-Devlet Piyangoları


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.