Tribün Kıbrıs
Dağman: Kazanmak isteyeceğiz
Dağman: Kazanmak isteyeceğiz
380 views
23 Haziran 2022 - 19:44

 

 

Derviş Dağman “Gayretköy de biz de kazanmak isteyeceğiz. Güzel bir maç olsun ve hak eden kazansın. Hak eden biz olalım.” açıklamasını yaptı

 

Niyazi ERGÜLEN

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Ligi’nde ikinci devrenin ilk haftası olan altıncı hafta maçında 24 Haziran Cuma günü 1. Grupta lider Gayretköy GSK, Akçay’ı konuk edecek.

Gayretköy Sahası oynanacak olan maç öncesinde Akçay teknik direktörü Derviş Dağman şu açıklamayı yaptı:

“Akçay Spor Kulübü olarak ülkemizdeki tüm takımlara tüm futbolla ilgilenen kesimlere saygımız sonsuzdur.

BTM İkinci Ligi bizce 7 grup 6’şar takımdan oluşacağına, 5 grupta 8’er takımdan oluşturulmalıydı. Böylece hem gerçek lig statüsü olacak hem de sinir harbi yerine kaybedenin telafisi olan bir lig olmuş olacaktı. Zaten bu ligi hızlandırılmış oynuyoruz. 8’li ligi de hızlı oynardık. Böylece hem futbolcuların yetişme şansı, hem de takımların kaybetme şansı olur.

Bu ligde maçlara tek tek bakıyor ve öyle hazırlanıyoruz. İyi kaliteli karakterli ve çalışkan bir takımız. Maçlarda plan yapma şansımız yok. Her maçı kazanmak zorundayız.

Gayretköy maçı da öyle bir maç olacak. Onlar da biz de kazanmak isteyeceğiz. Güzel bir maç olsun ve hak eden kazansın. Hak eden biz olalım. Gayretköye saygı duyarak mücadelemizi yapacağız.”

 

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gecenin sonucu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir kendine geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG harakiri yapmaya alıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ne de olsa MTG  
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Süper Lig sonuçları
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.