Tribün Kıbrıs

Cimnastikte hedef Kasım

Cimnastikte hedef Kasım
147 views
17 Ekim 2020 - 16:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cimnastik Federasyonu salonunun tadilat çalışmaları devam ederken, yapımı süren minder havuzunu inceleyenHasan Sapsızoğlu, Kasım ayı içerisinde salonu hizmete koymayı hedeflediklerini açıkladı

KKTC Cimnastik Federasyonunun yıkılma tehlikesi olan, tavanı su akıtan ve tehlike yaratan salonunun tadilatçalışmaları devam ediyor.

Peyak binaları olarak bilinen yerde bulunan salonun çatısının değişimi yoğun süren çalışmalar sonrasında tamamlandı. Modern malzeme ile çatı değişimi tamamlanırken, iç mekanıntadilatı ise sürüyor. İç mekanın tadilatı, boya sıva işleri, WC yapımı, yönetim kurulu odası, tribünlerin yerleştirilmesi, kantinin yapılması, giriş kısmı ve üst katın zeminin parke ile döşenmesi ve dış yüzeylerin boyanarak tadilat tamamlanacak.

İsmi Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonu olacak olan salonda devam eden çalışmaları sürekli yerinde inceleyen CimnastikFederasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, Kasım ayı içerisinde salonu hizmete koymayı hedeflediklerini açıkladı.

Salondaki çalışmalara da zaman zaman katılan Hasan Sapsızoğlu, cimnastik antrenörü Hasan Solak ile birlikte yapımı süren minder havuzunu incelerken, havuzun nasıl olması gerektiği konusunda çalışanlara bilgi verdi.”


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.