Tribün Kıbrıs

Cimnastik Federasyonu, Yenierenköy’deki yerine kavuştu

Cimnastik Federasyonu, Yenierenköy’deki yerine kavuştu
483 views
19 Ocak 2021 - 20:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

Cimnastik Federasyonunun, ülke sporuna 3 cimnastik salonu kazandırma hedefi doğrultusunda başlattığı girişimler olumlu sonuçlar vermeye başlarken, Yenierenköy’de bulunan Karpaz Kooperatif Tütün Satış Şirketine ait yer, federasyonun kullanımına verildi. Federasyondan yapılan açıklamada, “İlgili yerin federasyonumuzun kullanımına verilmesi ve bu bölgedeki çocuklarımıza ulaşabilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı

 

KKTC Cimnastik Federasyonunun, 2021 yılı içerisinde ülke sporuna 3 cimnastik salonu kazandırma hedefi doğrultusunda başlattığı girişimler olumlu sonuçlar vermeye başladı.

Yenierenköy’de bulunan Karpaz Kooperatif Tütün Satış Şirketine ait yemekhane olarak bilinen ancak şu anda kullanılmayan yer, KKTC Cimnastik Federasyonumuzun kullanımına verilirken, Cimnastik Federasyonundan konu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

“Yaklaşık 7 aylık uğraşımızın sonucunda, Yenierenköy bölgemizde bulunan Karpaz Kooperatif Tütün Satış Şirketine ait yemekhane olarak bilinen ve kullanılmayan metruk yerin KKTC Cimnastik Federasyonumuzun kullanımına verilmesini sağlamış bulunmaktayız.

İlgili yerin federasyonumuzun kullanımına verilmesi ve bu bölgedeki çocuklarımıza ulaşabilecek olmamızla birlikte, federasyon olarak hedefimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. KKTC Cimnastik Federasyonu olarak çıkmış olduğumuz bu yolda; cimnastik sporumuzu ada geneline yayarak, çocuklarımızı ve gençlerimizi sporun içinde tutup sağlıklı nesiller yetiştirirken, özelde cimnastik genelde ülke sporuna başarılı sporcular yetiştirmek için gece gündüz demeden federasyon yönetimi olarak çalışmaktayız. Özellikle, kırsal bölgelerimizde bulunan çocuklarımıza dokunabilmenin mutluluğu tarif edilemez.

İlgili yerin kullanımımıza verilmesinde emeği geçen; Kooperatif Şirketler Mukayyitliği Başkanı Kemal Deniz Dana’ya, Başmüfettiş Atila Çağa’ya, Yenierenköy Belediye başkanı Emrah Yeşilırmak’a, Karpaz Kooperatif Tütün Satış Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurçin’e ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Boylu, Mustafa Özhan, Dursun Bulut, Ramazan Demir ve Ali Yakuş sekreterimize, KKTC Cimnastik ailesi olarak çok teşekkür ederiz.”


GÜNLÜK HABER AKIŞI
İncirli, Birinci Ligi sevdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vasilya’dan çıkış yok
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mesarya’nın tarihi zaferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esentepe, Elye’de esti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dörtyol devire devire gidiyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dumlupınar evinde mutlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Göçmen sonunu getiriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Önemli olan KAZANMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir, Mishali ile yürüyor
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.