Tribün KıbrısCimnastik Federasyonu, antrenör kursu düzenleyecekCimnastik Federasyonu, antrenör kursu düzenleyecek
141 views
27 Eylül 2023 - 19:35

 

 

KKTC Cimnastik Federasyonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun katkıları, milli takımlar antrenörleri Özgür Gümüşlü ve Aysel Gümüşlü’nün katılımlarıyla antrenör kursu düzenleyecek

 

KKTC Cimnastik Federasyonu yarışma organizasyonlarına devam ederken, antrenörlerin ve hakemlerin gelişimleri için de eğitim semineleri düzenliyor.

KKTC Cimnastik Federasyonu iyi ilişkiler içerisinde bulunduğu Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun katkılarıyla antrenör kursu düzenleyecek. Antrenör kursu, Türkiye Cimnastik Federasyonu milli takımlar antrenörleri Özgür Gümüşlü ve Aysel Gümüşlü’nün katılımlarıyla 30 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde arasında yapılacak.

KKTC Cimnastik Federasyonu’ndan Özgür Gümüşlü ve Aysel Gümüşlü’nün eğitim verecekleri antrenör kursu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

“Türkiye Cimnastik Federasyonu milli takımlar antrenörleri Özgür Gümüşlü ve Aysel Gümüşlü’nün katılımlarıyla 30 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde arasında antrenör kursu düzenleyeceğiz.

Amacımız çocuklarımızın seviyelerini tespit etmek, hatalarını görmek ve gelişimlerini sağlarken, antrenörlerimizin seviyelerinin de yukarıya çekmeyi planlamaktayız.

Kursumuzda eğitim verecek olan Özgür Gümüşlü ve Aysel Gümüşlü’nün yanı sıra hocalarımızın ülkemize gelmesinde desteklerini esirgemeyen Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’e, başkan vekili İsmail Göktekin’e ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz.”

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.