Tribün Kıbrıs
Cimnastiğin yeni yetenekleri şov yaptılar
Cimnastiğin yeni yetenekleri şov yaptılar
225 views
10 Temmuz 2022 - 21:22

 

 

Cimnastik Federasyonunun, Yetenek Avcısı projesi kapsamında Sevgi Yuvası Okul Öncesi Eğitim Merkezi öğrencileri muhteşem bir cimnastik şov gerçekleştirdiler

 

KKTC Cimnastik Federasyonunun, Yetenek Avcısı projesi kapsamında cimnastik eğitimi verilen okul öncesi eğitim merkezleri cimnastik gösterileri yapmaya devam ediyorlar.

Sevgi Yuvası Okul Öncesi Eğitim Merkezinin sunduğu cimnastik gösterisi ile ilgili olarak KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu şu açıklamayı yaptı:

“Cimnastik Federasyonu olarak kulüplerimiz ve okul öncesi eğitim merkezleri ile birlikte yürüttüğümüz “Yetenek Avcısı” projemiz kapsamında gösteriler devam ediyor. Lefkoşa Cimnastik Kulübü ile Sevgi Yuvası Okul Öncesi Eğitim Merkezinin ortak çalışması sonucu Sevgi Yuvası öğrencileri muhteşem bir cimnastik şov gerçekleştirdiler.

Cimnastik Federasyonu olarak amacımız küçük yaştaki çocuklarımıza spor yapma alışkanlığını kazandırarak sağlıklı bir birey olmalarını sağlamaktır. Özelde cimnastik genelde ülke sporuna başarılı sporcular yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Bu güzelliğin oluşmasında emeği geçen başta Münevver Karaismailoğlu’na, hocamız Bilgin Diker’e, Sevgi Yuvası öğretmenleri ile Lefkoşa Cimnastik Kulübümüzün antrenörleri, aileler ve çocuklarımıza çok teşekkür ederiz.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.