Tribün Kıbrıs
Çakaloz: Karabasanları unutturabilirsek, ne mutlu bizlere
Çakaloz: Karabasanları unutturabilirsek, ne mutlu bizlere
602 views
18 Mart 2022 - 21:07

 

 

Gürsu Çakaloz “2018 yılında otomobil sporları aşkımızı devam ettirmek için çıktığımız yolda yaşadığımız küresel sorunlar, ekonomik sorunlar, COVID ve Rusya savaşı gibi karabasanları halkımıza bir nebze olsun unutturabilirsek ne mutlu bizlere” açıklamasını yaptı

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK), 2021 sezonunda olduğu gibi yine 2022 sezonunda da Basel Holding ile sponsorluk antlaşmasına vardı.

Konu ile ilgili Basel Holding adına Gürsu Çakaloz’un yaptığı açıklama şöyle:

“2018 yılında otomobil sporları aşkımızı devam ettirmek için çıktığımız bu yolda, değerli halkımızın ve basın mensuplarımızın desteği ve aynı zamanda kurumumuz olan KKTOK’un imkânlarıyla ülkemizi tanıtmak ve varlığımızı duyurmak için var gücümüzle çabalamaktayız.

Son günlerde yaşadığımız küresel sorunlar, ekonomik sorunlar, COVID ve Rusya savaşı gibi karabasanları halkımıza bir nebze olsun unutturabilirsek ne mutlu bizlere…

Bilindiği gibi, Polaris 1930’da kurulmuş olan bir Amerikan markasıdır. Ve markanın resmi sitesinde ABD, ( polaris.com ) bayiler arasında alfabetik olarak Türkiye’nin altında TRNC olarak yetkili satıcı ve servis olarak biz yer almaktayız. Bu, bize emeklerimizin karşılığı olarak dönmüştür. Dünya siyasetinin uygulamış olduğu bir ambargo ile karşı karşıya olan Vatanımızı gururlandırmak, bizleri de fazlası ile sevindirmiştir.

Tüm bunların hayalden gerçeğe dönüşmesini sağlayan, hedefimize koşarken daima yanımızda olan ve destek veren Sn. kurum başkanımıza, değerli sponsorlar ve Holding kurucumuz  Sn. Burak Basel’e, takım kurucuları, sürücüler ve co-pilotlarına teşekkür eder, sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Sizler olmasaydınız, bizler böyle bir oluşumun içinde olamazdık. Her sene söylediğim gibi kazasız – kırımsız bol heyecanlı bir sezon dilerim.”

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.