Tribün Kıbrıs
Burcu: Ülkemizi onurlandıran gençlerimize, hak ettikleri değeri verin
Burcu: Ülkemizi onurlandıran gençlerimize, hak ettikleri değeri verin
323 views
04 Ağustos 2022 - 9:28

 

 

Aşkın Burcu “Tüm arzumuz başarılarıyla ülkemizi onurlandıran gençlerimize başarılarını yukarılara taşımaları için hak ettikleri değeri verin.” açıklamasını yaptı

 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu (KKBF) başkanı Aşkın Burcu, Bulgaristan’ın Petrich kentinde düzenlenen 2022 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonasında sporcularımızın başarılı sonuçlar alması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aşkın Burcu açıklamasında ‘Gençlerimiz üzerlerine düşeni fazlasıyla yapıyor, çabalarımızı başarılarıyla taçlandırıyorlar. Sevincimizi ve yaşadığımız gururu tarif etmek kolay değildir.

Bazıları bizden onlarca kat ve birçoğu yüzlerce kat daha büyük nüfusa ve dolayısı ile sporcuya sahip 27 Avrupa ülkesi ile yarışmak ve başarı elde etmek kolay değildi. Gençlerimiz bu farkı kapatmak için çok çalışıyor, bizler de onlara olanaklar yaratmak için çabalıyoruz.

Büyük sıkıntılar yaşıyor ancak yılmadan, özveriyle çabalarımıza devam ediyoruz. Tüm arzumuz başarılarıyla ülkemizi onurlandıran gençlerimize başarılarını daha da yukarılara taşımaları için hak ettikleri değerin verilmesidir.’ dedi
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.