Tribün Kıbrıs
BTM krizi çözüldü
BTM krizi çözüldü
659 views
14 Temmuz 2022 - 18:39

Başbakan Ünal Üstel, Hasan Sertoğlu başkanlığındaki Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) heyetini kabul etti.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, Başbakan Ünal Üstel ile yaptıkları görüşme sonrasında, BTM 2. Ligi ile ilgili aldıkları boykot kararını kaldırdıklarını, BTM 2. Liginin bu hafta itibariyle kaldığı yerden devam edeceğini kaydetti.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, ülkenin yoğun ve tempolu bir süreçten geçtiğini bu nedenle, Sayın Başbakan’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti. Sertoğlu, Başbakan Üstel’in spora ve futbola katkılarına değinerek, ülke futbolunun gelişmesi için neler yapılabileceği konusunda ilerleyen zamanda yine görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Yapılan görüşme sonrasında Futbol Federasyonu’nun katkı dilimlerinin harcamasının imzalanması neticesinde BTM 2. Ligi ile ilgili aldıkları boykot kararını kaldırdıklarını açıklayanHasan Sertoğlu, BTM 2. Liginin bu hafta itibariyle kaldığı yerden devam edeceğini kaydetti.

Başbakan Ünal Üstel’e, Hasan Sertoğlu başkanlığındaki KTFF heyetini kabulünde Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Cahitoğlu da eşlik etti.

 


SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.